Вода, призначена для догляду за обличчям, повинна бути збалансованою за своїм складом та pH, щоб не викликати подразнення та зберегти природний баланс шкіри. Від того, якою водою ви вмиваєте обличчя вранці та ввечері, залежить здоров’я та зовнішній вигляд шкіри. Ось деякі поради. Квіткова або трав’яна вода Це ароматичні гідролати, отримані з квітів або трав при дистиляції ефірних олій.
Вони мають приємний запах і лікувальні властивості. Квіткова або трав’яна вода може бути з троянди, лаванди, ромашки, м’яти, шавлії та інших рослин. Вони підходять для всіх типів шкіри та допомагають вирішувати різні проблеми: заспокоюють, освіжають, зволожують, тонізують, очищають та дезінфікують шкіру. Квіткову або трав’яну воду можна використовувати як для вмивання, так компресів або масок. Збалансований pH Переконайтеся, що вода має нейтральний pH, близький до 7, щоб не руйнувати бар’єр шкіри.
Не використовуйте лужні чи кислотні засоби. Уникайте хлорованої води Якщо вода під крана сильно хлорована, то для вмивання краще використовувати фільтровану або бутильовану воду. Крім того, вода з-під крана може бути занадто холодною або гарячою, що теж негативно позначається на шкірі. Мінеральна вода Цей тип води багатий на мікроелементи, які підходять не для всіх типів шкіри. Якщо було вирішено використати мінеральну воду для вмивання, вивчіть її склад.
Для сухої шкіри краще вибирати воду з низьким вмістом солей та газу. Для жирної та проблемної шкіри – з високим вмістом солей та газу. Додатковий догляд Після вмивання м’якою водою не забувайте застосувати зволожуючий крем або тонік, щоб зберегти рівень вологи у шкірі. Після нього на шкіру краще нанести крем і не забувати про сонцезахисні засоби. Раніше ми писали про переваги та недоліки гелю для душу та мила. Також для прийому душа є певний час доби.